دوشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٧
اخبار > مراسم معارفه برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم معارفه مرکز پژوهش دانشجویان

مراسم معارفه برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در این گردهمایی دانشجویی، فارغ از هر گروه و خطوط فکری، سیاسی و مذهبی، دانشجویان گردهم آمدند تا  برای رسیدن به اهداف مشترکشان، تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

سرکار خانم دکتر رنجبر، سرپرست محترم مرکز، سرکار خانم باسره، کارشناس مرکز، همچنین دانشجویان فعال و با انگیزه مرکز پژوهش، حضور داشتند. این جلسه‌ی معارفه با بیان تجربیات و توصیه های پر ارزش از سوی سرکار خانم دکتر رنجبر، سرکارخانم فراهانی،دبیر محترم مرکز، خانم علی عربی، دانشجوی فعال مرکز در رشته دندان پزشکی، خانم سامی،دانشجوی پژوهشگر برتر در طی سه سال متوالی با سابقه فعالیت هایی پر ارزش در مرکز پژوهش دانشجویان، و همینطور سرکارخانم بشیری، بسیار پربار و مفید شد و اطلاعات ارزشمندی را در زمینه‌ی پژوهش در اختیار دانشجویان قرار داد.

 

تمام سعی کادر اجرایی این جلسه بر این بود که دانشجویان، برای انجام پژوهش در کنار تحصیل راغب‌تر شوند چرا که امروزه تحصیل صرف پاسخگوی نیاز جامعه نخواهد بود و مرکز پژوهش بر خود لازم می داند تا با جذب دانشجویان مستعد و علاقه‌مند رسالت خود را در این مهم به انجام برساند لذا تمام کسانی که به نحوی با مرکز پژوهش در ارتباط هستند با آغوش باز پذیرای علاقه‌مندان به تحقیق و پژوهش‌اند.

توفیق عزیزانی را که در این جلسه همراه ما بودند و همینطور دوستانی که نبودند اما دلشان با ما بود را از خداوند مهربان خواستاریم.


٢٣:٠٥ - 1396/02/25    /    شماره : ٤٩٠٩٢    /    تعداد نمایش : ١٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج