دوشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٠
آرشیو اخبار


دوره آموزشی مبانی مقدماتی علوم اعصاب
کمیته دانشجویی علوم اعصاب دانشگاه دوره آموزشی مبانی مقدماتی علوم اعصاب ویژه دانشجویان ترم ۱ تا ۴ رشته های علوم پزشکی و دانش آموزان دوره دوم متوسطه 📚براساس دو کتاب حقایق مغز و دانش مغز برگزار میکند.
 ١٠:٢٠ - 1399/07/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
سری کارگاه های پاییزانه کمیته تحقیقات دانشجویی
اطلاعیه در خصوص سلسله کارگاه پاییزانه کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان
بدینوسیله به اطلاع می‌رساند با توجه به استقبال کم‌نظیر دانشجویان و تکمیل ظرفیت اتاق فعلی در ایوند، افزایش ظرفیت با ایجاد اتاق جدید صورت گرفت. بر این اساس، افرادی که تاکنون ثبت نام نموده اند ( همه افراد) لازم است مجدد در اتاق جدید ثبت نام نمایند ؛ چرا که اتاق وبینار قبلی لغو خواهد شد و تمام وبینار ها در اتاق جدید برگزار می شود.
 ١٢:٤٥ - 1399/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه های پژوهشی
سری کارگاه های پاییزانه کمیته تحقیقات دانشجویی
کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌کند: اولین سری کارگاه های پاییزانه امروزه موفقیت در دنیای آکادمیک مستلزم داشتن سوابق پژوهشی است و فراگیری اصول و فنون پژوهش یکی از ابتدایی ترین مراحل برای موفقیت به شمار می رود. از آنجا که پژوهش به عنوان یک فرایند، از مراحل محتلفی تشکیل شده، داشتن مهارت در هر یک از این مراحل ضروری به نظر می ‌رسد. از این رو کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان، به عنوان یکی از متولی ها در این زمینه، اقد م به برگزاری اولین سری کارگاه های پاییزانه خود می نماید. هدف اصلی از برگزاری این سری کارگاه ها، آموزش فرایند پژوهش به صورت منسجم بوده که توانمندی دانشجویان را ارتقا می‌دهد.
 ١٢:٠٢ - 1399/07/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>